Alışveriş ve Hediyeler Anne ve Çocuk Aşk ve İlişkiler Bilim ve Teknoloji Dekorasyon Dizi ve Filmler Eğlence ve Mizah Fırsatlar Gezi ve Etkinlik Gündem Güzellik ve Bakım Hayvanlar Hobi ve Boş Zaman İş Hayatı Kitap Kurumsal Öneriler Moda ve Stil Müzik Okul ve Eğitim Oyunlar Politika Sağlık Sanat ve Kültür Spor ve Egzersiz Tatil ve Seyahat TLC Dizileri Yemekler ve Mutfak
Kullanım Amacına Göre Araç Içi Kamera Önerisi
Kullanım Amacına Göre Araç Içi Kamera Önerisi
  • Bilim ve Teknoloji
  • 0
  • 6 ay önce
  • 241

Türkiye'de git gide artan yeni teknoloji ürünlerinden birisi araç içi kameraları hakkında eminiz ki araştırma yapıyor, sizin en uygun olan ürünü seçmekte kararsız kalıyorsunuz. Teknoloji sektöründe bilindiği üzere yüzlerce marka ve her markanın da birden fazla aynı işlevi gören cihazı var. Araç içi kamera alacakların bu doğrultuda ise kafası karışması elbette çok normal bir durum. Bu nedenle, almayı planladığınız araç içi kameralarını yakın takibe alarak, bu ürünleri kullanım amacınıza göre sizler için inceledik.

Yeni yürürlüğe girmesi beklenen "araç içinde mutlaka kamera olması" yasası henüz tasarı halinde bekliyor. Yakın zamanda gireceği söylenen bu yasanın araç kullanıcılarına faydası elbette büyük olacak. Herhangi bir kaza anında ya da trafik ihlalinde suçluların şahit aranmaksızın tespit edilmesi ve cezai işlem uygulanması konusunda "araç içi kameraları" büyük fayda ve kolaylık sağlayacak. Bu nedenle, araç içi kamera alırken de hangi amaca yönelik olarak bu kamerayı almak istediğiniz önemli bir kriter.

Kazaya Karşı Kayıt Alma Amacıyla Kullanabileceğiniz Araç İçi Kamera Önerisi

Çift Kamera Özelliği : Kazaya karşı tedbir veya delil olarak alacağınız araç içi kameralarda ilk olarak çift yönlü kamerasının olmasına dikkat etmelisiniz. Hem ön hem de arka tarafı rahat bir şekilde alabilen bir araç kamerası ile kazalardan korunmanız ve olası kazalarda hak talep edebilmeniz mümkün.

Gece Çekim: Elbette araç içi kameranızı sadece gündüz değil gecede kullanabilmelisiniz. İşte piyasadaki araç içi kameraları birbirinden kalite farkında ayıran en önemli özellik gece çekim kalitesi. Bu nedenle, alacağınız araç içi kamerasında gece çekim özelliğinin de bulunması çok önemli bir kriter.

Çözünürlük: 1080p'den başlayan çözünürlüklere sahip kameraları almanız kazada plaka okuma gibi konularda oldukça önem arz ediyor. Günümüzde 1440p'ye sahip ürünler de elbette mevcut ancak bütçesini çok fazla aşamayacaklar için 1080'pler de iş görür.

Otomatik Açılma: Araç içi kameralarında olmazsa olmaz özellik olarak aranan özellik otomatik açılma özelliği. Araca bindiğinizde otomatik olarak kayda başlayan ürünler günümüzde daha çok satılmakta ve tercih edilmektedir. Bu nedenle; araç içi için kamera alacaksanız, ilk olarak bu özelliğe dikkat etmenizde fayda var.

Smarnoo S1 Araç Kamerası'na Genel Bir Bakış

3 inçlik bir LCD ekrana sahip olan Smarnoo S1 araç kamerası 7/24 sürekli kayıt alma potansiyeline sahip bir ürün. Cam gibi görüntü deneyimini sizlere hakkıyla sunan Smarnoo S1 araç kamerasına ancak yurtdışından erişebilirsiniz. Piyasadaki bir çok araç kamerasına nazaran daha hafif ve daha uygun olması nedeniyle çoğu tüketicinin kısa sürede beğenisini toplayacak bir ürün.170 derecelik ön açı ve 155 derecelik arka açısı ile muadillerinden çok daha muazzam kaliteye sahip. Ön kamerası 3.0MP çözünürlük ve 1080p kayıt alabilen Smarnoo S1 araç kamerasının sarsıntı azaltma, otomatik güç açma ,GPS, HDR ve park izleme gibi özellikleri de var. $89 dolardan başlayan fiyatlarla dilerseniz yurtdışında siz de getirebilir, bir çok özelliği bünyesinde bulunduran Smarnoo S1 Araç kamerasını siz de araçlarınızda rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

  • araç içi kamera önerisi
  • araç içi kamera tavsiye
  • araç kamerası tavsiyesi
  • en iyi araç kamerası hangisi
Öneriyi Değerlendir
DİĞER ÖNERİLER
Yorumları Görüntüle
Facebook Yorumları
0 Yorum
Üye Yorumları
0 Yorum

Öneriyi Yorumla
Henüz yorum yapılmamış..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Tlc'nin En Güzel Dizilerinden: Alaska'yı Mesken Tuttuk
2015 yılından bu yana yayında olan ve CNBC-e’nin yerini alan, yüksek kalitede uluslararası kurgu ve gerçeğe dayalı eğlence programlarından oluşan TLC'nin en güzel dizilerinden birini sizin için incele
Anaokulu Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler
Okul öncesi eğitim dönemi çocukların karakterlerinin geliştiği paylaşmayı, dayanışmayı, sosyalleşmeyi ve birlikte yaşamayı öğrendikleri dönemdir.Uzmanlar bu eğitim döneminde okul seçiminin ve...
2017&2018 Yili Gelinlik Önerileri
Düğün hazırlıkları sırasında alışverişin en zevkli ve bir o kadar da telaşlı kısmını gelinlik seçimi oluşturuyor. Alışveriş esnasında hem daha hızlı hem de en doğru kararı verebilmek için alışverişe ç
Özel Hayatinizdan Uzak Tutmaniz Gereken 4 Insan Profili
“İnsanın en büyük hatalarından biri de, doğru zamanı yanlış kişilerle doldurmaktır.” diyor Charles Bukowski.
Gelmiş Geçmiş En Iyi Mini Dizi Fargo
"Tecrübelerime göre, bir adamın, burnunu kırmasına göz yumarsan adam bir dahakine boynunu kırmaya çalışır."
Krispy Kreme Yeşil Elmali Italyan Sodasi
Krispy kreme'de denediğim yeşil elmalı italyan sodası ve donut
Golden Rose Hologrphic 01 Numara
Golden rose holographic 01 numara oje
Escobar'ın Kayıp Milyonları
Uyuşturucu baronu Pablo Escobar, 50 milyar dolarlık servetini toprağa gömerek sakladı ve bu paranın büyük bir kısmı hala bulunamadı. 
Mini Öneri: Tuvalet Eğitimi
Uzay, uzay gemisi için son sınır olabilir, sizin evinizde de bezinden kurtulmak, çocuğunuz için bebeklik sınırını aşmaktır. Bu konu gereğinden fazla önemsenmektedir.
Bilindik Müziklerden Sıkılanlara Gelsin: Yüzyüzeyken Konuşuruz
Dinlerken kendinizi biriyle sohbet ediyormuş gibi hissedeceğiniz ve beraberinde bir demlik dolusu çay içmenize vesile olacak bir gruptan bahsedeceğiz ama en iyi biz bunu Yüzyüzeyken Konuşuruz
Bütün Pazartesi Sıkıntınızı Alıp Içinizi Isıtacak Güzel Bir Parça: Pazar Ve Ertesi
Bi de pazar ve ertesi olunca ben zorlanırım, gülümsemem. Yine de sen olunca ben huzur bulur kötü düşünemem... Sensizlikten gayrı bir derdim yok
En Etkili Ingilizce Öğrenme Sitesi
Kurslara gittiniz, yabancı diziler izlediniz, kelime ezberleyip duruyorsunuz, olmuyor mu? Nerede hata yapıyoruz? Bu site tam da eksik olan ihtiyacımızı karşılıyor.
Öneriyi
DUYUR